25 Ekim 2016 #6777829

ING Bank Bilgilendirme Yapmadı!

Bankanızdan AVK pos cihazı aldım, ilerleyen zamanda bir kesinti alındı, bu kesintinin açıklamasını istedim yetkili şube ve mercilerden 2 hafta geçmesine ve arayıp durum hakkında bilgi almak istememe rağmen bir türlü sorunum çözülmedi, şimdi ulaştığım kanı, TV'de verdikleri reklamların arkasındalar; eski köye yeni adet getirdiler, müşterilerine ne kadar önemsediklerine bizzat şahit oldum.

Özkan 1.003 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi07 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Özkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 07/11/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Özkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön