29 Ağustos 2013 #1981371

ING Bank Bilgilendirme Yapılmadı!

Kullanmadığımız kart ile ilgili taksitli alışveriş borcu telefonuma gelen msj ile ödüyordum. Bundan 3 ay önce ödeyemedim. Banka avukatı aradı ödeme yapıp yapmayacağımı sordu ve bütün borcu ödedim. 1 ay geçti icra memurları evime hacize gelmişler.


Ne borcu dediğimde kartınız takibe düştüğü için destek hesabınız da takibe girmiş dediler. Neden bilgilendirme yapılmadığını sorunca, ben bankacı değilim dedi. KMH hesabımla ilgili bir sorun yoktu eğer bildirilseydi onuda öderdim dediğimde şube sizi bilgilendirir denildi. Ne şube ne avukat aradı, avukat yoğunluktan arayamamış, şube de hesabımı takip eden kişinin tayini çıkmış. Borcu kapattım ama sicilim bozuldu, sorumlular bulunsun istiyorum.

Fatos 55 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sn Fatos E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sn Fatos E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön