20 Eylül 2013 #2023091

ING Bank Bilgilendirme İşlemlerine Ücret Alıyor!

ING Bank kredi kartı hesap özetim gelmiş. ING Bankasından kredim var. Kredim bir gün gecikmiş. Gecikme sms ücreti yansıtılmış bu tamam. Ama ekstremde birde gecikme mektubu diye 5 TL tutarında ücret kesilmiş. Şimdi hata benim hatam kredi gününü unutmuşum bir gün sonra yatırdık sms atıyorsunuz oda tamam onunda ücretini ödeyelim ancak kredi mektubu diye bir şey ne elime geçti ne iş yerime ne de evime geldi .Kaldı ki bir gün geciken kredide gecikme mektubumu olur .Bu 5 liralık bir tutarda olsa ödemem .Bu nasıl bir anlayıştır.Artık yetti bu masraflar.

Figen 114 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sn Figen K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sn Figen K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön