17 Ekim 2016 #6689929

ING Bank Bilgi Verilmeden Sırf Fazla Prim İçin Ek Teminat Eklenen Hayat Sigortası İptali!

26/09/2016 tarihinde ING Bank Mersin metropol şubesinden kredi kullandım bana bilgi verilmeden habersiz sırf prim için krediyi kullandıran şahıs hayat sigortasına ek teminatlar seçip hiçbir bilgi vermeden hayat sigortası yapmıştır sonra farkına vardım düzeltilmesini istedim yok ek teminatlar çıkarılmıyor iptali olmuyor diye geçiştirildi. Krediyi kullandıran sırf fazla prim almak için diye benden 700 lira fazla para gitti bunun düzeltilmesi ve tarafıma ücretin yatırılmasını talep ediyorum.

Recep 484 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Recep G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 18/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Recep G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön