16 Nisan 2013 #1746649

ING Bank Bilgi Verilmeden %5.5 Faiz Uygulanması!

Ing Bank - Ataşehir şubesinden eşim adına çektiğimiz konut kredimizi 02. 04. 2013 tarihinde başka bir bankaya transfer ettim. Akabinde bana şubeden ek hesabınızdaki 2400 TL nin ödemesini yapın dediler tamam dedik daha sonra 16. 04. 2013 tarihinde şube ile görüştüğümde bana ek hesabın borcunun 3107 TL olduğunu günlük %5. 5 faiz uygulandığını bildirdiler. Yani biz sormasak kimse bilgilendirmeyecek. Bu günlük faizden neden bizim bilgimiz zamanında olmuyor? Neden kimse bilgilendirme gereksinimi hissetmiyor. Benim buradaki 700 TL zararım ne olacak. Para kazanmak bu kadar kolay mı?

Caner 65 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Caner G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Caner G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön