04 Mart 2014

ING Bank Bilgi Servis Ücreti Adı Altında Kapalı Karttan Ücret Aldı.

30 Ekim 2013 tarihinde kapanmış bir kredi kartından her ay ING Bilgi Servis Ücreti adı altında 1,99 TL çekiliyor. Bilgilendirme servisi alıyormuşum onun parasıymış. Peki kapalı bir kredi kartını kullanmak imkansız iken ben bu kredi kartıyla ilgili ne bilgisi alıyor olabilirim acaba?

SMS almıyorum zira kartım kapalı. Bu nasıl bir sistemdir ve nasıl bir mantıktır ki kapalı bir kredi kartından her ay para çekiliyor. Üstelik ne zaman bununla ilgili bir yere imza attım, ne zaman hangi ATM'den onay verdim ya da ne zaman telefon bankacılığından onayladım onun da bilgisini vermiyorlar. Çekilen bu paranın iadesini ve bu hizmeti kullanmak için ne zaman, nerede onay vermişim bunun bilgisini istiyorum.

Mehmet 109 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi07 Mart 2014

    Sn Deniz E. A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 07/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Mehmet05 Mart 2014

    Henüz şikayetimle ilgili banka tarafından aranmamakla beraber banka tarafından 05.03.2014 tarihinde ilgili servis aboneliğiniz iptal edilmiştir diye sms alıyorum. Tekrar telefon bankacılığını arıyorum; bu hizmete ne zaman onay vermişim BEN ARADIĞIM İÇİN öğreniyorum. Ama hala paranın iadesi ve kapalı kredi kartından nasıl böyle bir işlem yapıldığı hakkında hiç birşey öğrenemiyorum.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2014

    Sn Deniz E. A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön