16 Şubat 2013

ING Bank Bilgi Güncelleme İşlemim Yapılmadı!

Bundan 5 gün önce 11.01.20013 günü kredi kartımla vergimi ödemek için internete girdim işlem 3d güvenlik sistemi telefonuma mesaj gönderdi telefonumu yeni değiştirdiğimden dolayı güncel değildi numara daha sonra aynı gün müşteri hizmetlerini aradım sorunumu belirttim bana şubeye gitmemi söylediler 07.02.2013 günü sabahı şubeye gittim müşteri temsilcisine sorunumu belirttim bana dilekçe yazdırdı aynı gün içinde değiştirileceğini söylediler sonraki her gün girip değişiklik yapılmış mı diye kontrol ettim bugün 16.02.20013 cumartesi tekrar bakıyorum hala değişmemiş o günden beri 4 lira faiz geldi müşteri hizmetleri hiçbir şey yapmıyor sadece şikayet oluşturdular.

Volkan 391 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sn Volkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sn Volkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 18/02/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Şubat 2013

    Sn Volkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön