22 Şubat 2013

ING Bank Benim Hesapta Başkasının Faturası Ödenmiş!

Benim hesabımda bir başa müşterinizin faturası yatırılmış 13 11 2012 tarihinde bu yana halen param iade edilmedi her aradığımda araştırılıyor deniliyor faturayı yatıran memur beli yanlış olduğunu demesine rağmen halen beklemekteyim çok seviyesiz ve ciddiyetsiz bir banka bu ikinci şikayetim halen bekliyorum bunda sonra dava açacağım.

Halit 56 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi19 Temmuz 2013

  Sn Halit B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak Demirciler Sitesi Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Halit22 Mayıs 2013

  sayın firma yetkilisi tam bir yıl geçti arada siz ne yaptınız neden paramı iade etmedinizsiz olsanız bir yılık faizi ie alırdınız yazık birde banka olacaksınız nasıl bir bankasınız

 • Halit22 Mayıs 2013

  sayın firma yetkilisi tam arada bir yıl geçtin neden sorunum çüzülmedi yaza bilirmisin neden param iade edilmedi

 • ING Bank Temsilcisi22 Şubat 2013

  Sn Halit B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön