25 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1817537

ING Bank Beni Oyalıyor!

21.05.2013 tarihinde Ing bank Edremit atm'sinden hesabıma para yatırmaya çalıştım. Bu arada atm arızalandı ve yatırdığım para şüpheli işlem olarak algılandı.


Ing Bank müşteri hizmetlerini arayıp, bir talep numarası aldım. Kendilerine şehir dışında olduğumu, sorunu biraz hızlı çözmeleri konusunda yardım istediğimi belirtmeme rağmen 24.05.2013 17:15 itibari ile kim ile görüşsem durumun incelendiğini söylemektedir.


Hafta sonu geldi ve sorunum çözülmedi.Müşteri hizmetlerinde çalıştırdıkları arkadaşlarımızı tampon gibi kullanarak, sorunun çözülmesinde müşteri temsilcisi arkadaşlarımızın yetki kullanmalarına izin vermedikleri gibi kuralları koyanlara da ulaşmamızı engelliyorlar.

Ercan 35 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Haziran 2013

    Sn Ercan U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/06/2013 tarihinde Ayvalık Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Ercan05 Haziran 2013

    Sonunda problemim çözüldü ancak bireysel çabalarım ve ısrarcı olmam sebebiyle. Yoruldum ve zaman harcadım. Sorunum çözüldü, zamanım çalındı.

  • ING Bank Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Sn Ercan U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler