11 Temmuz 2014

ING Bank Beni Haksız Yere Bekletti!

ING Bank'tan 11.07.2014 sıra numarasını aldım saat 09:07. bankada müşteri yok. Kapıdan her girenin işlemini yapıyor. Beni bekletiyor. Benden önce 6 müşterinin işlemin yaptı. Önce neden bekliyorum dedim. Aradan 20 dakika geçti. Yine almadı. Güvenlikçiye söyledim.Adam başka numara verdi. 40 dakika oldu hala bekliyorum ve sonunda çıkıp gittim. Hiç bir işlem yapmadım.Başka ilçeye gideceği. Kamera kayıtlarından ING Arnavutköy şubesine bakabilirsiniz. Gişedeki kadının rahatsız olduğunu düşünüyorum...

Hasan 668 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Hasan C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 15/07/2014 tarihinde Arnavutköy Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Hasan C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön