10 Mayıs 2013 #1789411

ING Bank Benden Habersiz Destek Hesap Açmış!

Benden izinsiz destek hesap ve otomatik ödeme talimatı belirleyip, o destek hesaptan da bir ücret kesiliyor ve bilmediği bu borcu ödemediğim için yasal işlem başlatacağınızı söylüyorsunuz. 1 nisandan itibaren sizi sürekli arayıp bu durumu söylememe rağmen ciddiyetini ve aciliyetini bildirmeme rağmen tahsilat bölümü tekrar arıyor. Ama olayın çözümü için hiç bir şey yapmıyorsunuz.


Yaklaşık 40 gündür neredeyse her hafta arıyorum hep isteğiniz işleme alındı diyorsunuz. Sizin yaptığınızdan dolayı yasal takibe girmek istemiyorum. Lütfen bunu hemen çözün.

Mehmet 58 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Mehmet B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Mehmet13 Mayıs 2013

    Yine sağolsunlar talebim Son 43 gündür olduğu gibi isteme alındı TeŞekkür ederim Bu hafta gidip tüm hesaplarımı, kredi kartımı Kapatacağım Sanırım Çünkü yine arandım tahsilat şubesinden Cumaya kadar kapatacağımı bildirdim sağolun

  • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sn Mehmet B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön