01 Kasım 2016 #6833928

ING Bank Bekle Bekle Dur!

Müşterisi olduğum ve yeni kredi çekmek için gittiğim ING Bank'da müşteri temsilcisi yukarıya çağrıldı ve 20 dakika aşağıda müşteri temsilcisi bekledim. En sonunda pes ettim ve bankayı terk ettim artık beklemekten sıkıldım bu nasıl banka anlayışı çözemedim,sonuçta kredi hakkında bilgide alamadım bilgi almakta zorlandığım bir bankayla çalışmayı da düşünmüyorum en yakın zamanda ING Bank'a ait hesaplarımı kapatacağım.

Orhan 224 Okunma

Cevaplar

  • Orhan'ın Teşekkür Mesajı02 Kasım 2016

    Genel merkezden gösterilmiş olan ilgi için teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Orhan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/11/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Orhan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön