25 Şubat 2013

ING Bank Başvuru Yapmama Rağmen Numaram Değiştirilmedi!

İNG bank Sultanbeyli şubesi personeli ilgisiz . İşlerini düzgün yapmıyor. Defalarda arayıp ikaz etmeme rağmen sistemde kayıtlı olan numaramı değiştirmediler. Onların yüzünden internet bankacılığı uygulamasından yararlanamıyorum. Çalıştığım için mesai saatleri içerisinde bankaya kendim gidemiyorum. Talimat gönderdim hiçbir şey yapmadılar. Gişe çok yavaş . Gişede çalışan bayan çok kaba .Bu şekilde devam edilirse vadeli hesaptaki tüm paramı çekip bir daha İNG ile çalışmamayı düşünüyorum .

Sevda 62 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sn Sevda K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak Sultanbeyli Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Sevda26 Şubat 2013

  o halde bana söyler misiniz sistemde kayıtlı olan hesabıma ait telefon numaramı değiştirmek için ne yapmalıyım ? 3 talimat gönderdim hala bir sonuç alamadım , müşteri hizmetlerini arıyorum geçiştirici yanıtlar alıyorum . bu konu biran önce çözülmezse artık ing ile çalışmayacağımdan emin olabilirsiniz .

 • Sevda25 Şubat 2013

  Tesekkur ederim

 • ING Bank Temsilcisi25 Şubat 2013

  Sn Sevda K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön