20 Eylül 2013 #2022167

ING Bank Başkasının Kredi Kartını Hesabıma Tanımlamış!

ING Bank müşterisiyim. Benim hesabıma kredi kartı tanımlanmış fakat ben bankadan kredi kartı almadım kullanmıyorum. Araştırmalarımız sonucu Trabzon Of'ta G. K. isimli şahsa kredi kartı verilmiş. Kart bu kişi adına ama sistemde benim hesabıma tanımlı bu kişi kart borcunu ödemediği için benim KMH hesabım iptal olmuştur. Bu yanlışlığın acilen düzeltilmesi gerekmektedir.


Borçtan dolayı takip işlemlerinden sorumlu olmadığımı bildirir. Bundan dolayı tarafıma yansıyacak kötü sicili kesinlikle kabul etmiyorum.

Volkan 109 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi26 Eylül 2013

  Sn Volkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Volkan23 Eylül 2013

  fazla kredi kartı kullanan biri değilim kredi kartına tekrar ihtiyacım olsa dahi hiçbir bankadan almamaya çalışacağım

 • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

  Sn Volkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 23/09/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır.Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi20 Eylül 2013

  Sn Volkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön