15 Nisan 2014

ING Bank Başka Şubeden İşlem Yapınca Komisyon Alıyor

Eskişehir merkez şubenin çok kalabalık olması nedeniyle Şair Fuzuli şubesine gittim. Orası da çok kalabalık olmasına rağmen tek gişenin açık olması ve diğerinin izinli olması ve bunun çözümü olmaması bankacılık ve hizmet sektörü anlayışına yakışmıyor. İzin günümde vaktimin kısıtlı olması nedeniyle dediğim şubeye gittim 1 saat sonra sıra geldi .


Sonuç hüsran. Neymiş; hangi şubeden açıldıysa oraya imiş karları farklıymış, 27 tl ilave verirsem oluyormuş . Beni ilgilendirmez bankanın karından ben zengin miyim? Hesap o bankada olduğu için gidiyorum zaten yoksa tercihim olamaz. Hizmet ve kar anlayışlarını değiştirmeleri gerek insanlar söyleniyor. C** hanım teşekkürler kaba üslubu için.

Müge 232 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2014

    Sn Müge C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2014

    Sn Müge C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön