29 Mart 2016

ING Bank Bankanın Umursamazlığı

Daha önce bana k. Kartımla ilgili SMS mail ya da posta yoluyla ulaşmadığı için şikayet ettim, fakat sonuç alınamadı. Şimdi de gecikme faizini ödüyorum. Sözde müşteri temsilciniz zararınız olmayacak demişti. Kendi sistemindeki hatayı müşterilerine taşıtan banka görmedim.

Tuğba 126 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba29 Mart 2016

    Bilgilendirme yapmadinız. Aradığınızı ve cevap alamadiginizi içeren mesej attiniz. Türkçe anlaşmak çok mu zor. Eğer incelemeniz suruyorsa halihazırda onu da belirtin.

  • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Tuğba D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Tuğba D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön