18 Ağustos 2015

ING Bank Bankanın ATM Hizmetsizliği!

Ben bildirmekten bıktım artık, İstanbul Beylikdüzü whıtecorner ATM' si para yatırma işlemi yapmıyor. İçinde kart varken ATM kendi kendine bakım hizmeti yapıyor, bekle ki kartı iade etsin. ATM' ler de ya para yatıramazsın ya da fiş alamazsın.


Bu nasıl hizmet, ondan sonra bankacılık hizmeti adı altında hesap işletim ücreti al. Oh ne ala, hem hizmet verme hem de parasını al. Mecbur olmasam hemen bankamı değiştireceğim ama az kaldı. Haksız yere bağlamasa çoktan değiştirmiştim.

Hüsnü 479 Okunma

Cevaplar

  • Hüsnü25 Ağustos 2015

    Bu tür sorunları olmadan önlemek sizin elinizde. Ama sanırım bu işler için anlaşmış olduğunuz firmalar işi gerektiği gibi yapmıyor. Daha önce de bildirmiştim. İstanbul Beylikdüzü 5m Migros AVM içinde bulunan ATM niz halen fiş vermiyor. Sorunu halen çözebilmiş değilsiniz. Makine arızalı ise komple değiştirin gitsin.

  • ING Bank Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn Hüsnü T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 18/08/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn Hüsnü T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön