20 Ocak 2015

ING Bank Bankamatikten Yatırılıp Hesabıma Geçmeyen Para!

16.01.2015 Saat 20:00 civarında ING Bank Gebze/Bayramoğlu Sapağı ATM'sinden bir miktar para yatırdım ve hesabıma geçti. Para yatırmaya devam ederken ATM arızaya geçti ve hesabıma yatırdığım son 5.000.-TL'nin hesabıma geçmediğini gördüm. Anında müşteri hizmetlerini aradım ve konuyu bildirdim. Ekip gönderip kontrol ettirileceğini ama ekibin ne zaman gideceğini bilmediklerini söylediler.

19.01.2015 pazartesi saat 09:30 gibi müşteri hizmetlerini tekrar aradım ama aldığım cevap aynıydı. Ekibin ne zaman gönderileceğini bilmiyorlar. Sadece beklememi söylüyorlar. Acil ödemem var ve ben bu ekibin keyfini mi beklemek zorundayım? Sonuç olarak bankadan kaynaklı bir hata. BDDK'ya da bildireceğim.

Burak 458 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn Burak G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 20/01/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Burak'ın Teşekkür Mesajı20 Ocak 2015

    Para hesabıma geçmiştir. Teşekkürler...

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn Burak G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön