31 Ekim 2016 #6826233

ING Bank Bankamatik'ten Para Çekemiyoruz

ING Bank İkitelli Org. San. Bankalar Caddesi şubesindeki ATM cihazı her gittiğimizde ya 400 TL altı nakit veriyor, ya da hiç vermiyor. Her seferinde bankaya şikayetimizi bildirmemize rağmen para yüklemesi yapmıyorlar. Bu durum sabah da aynı öğleden sonra da. Gerçekten kalitesiz bir kadroya sahip şube. ING posu iade etmeyi düşünüyorum. Paramız yatıyor alamıyoruz. Pos babamın üstüne olduğundan şubeden para çekmek için yaşlı başlı adamı şubeye yorup duruyoruz. Çok kötü bir banka şubesi.

Serdar 463 Okunma

Cevaplar

  • Serdar01 Kasım 2016

    Bugün tekrar gideceğim ve aynısı olursa bir şikayet daha yazacağım. Bilginize

  • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Serdar S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Serdar S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön