23 Eylül 2013 #2027198

ING Bank Bankamatiklerinin Hepsi Devre Dışı!

22. 09. 2013 tarihinde Samsun'da ING Bank'ın bankalar caddesindeki ATM'sinden para çekmek istedim 2 tane ATM'si var 1'i çalışıyor ve o da para vermiyor. Sonra Çiftlik şubesine geçtim devre dışı. Sonra bulvar AVM'deki yeni konan ATM'ye gittim devre dışı. Anlayacağınız Samsun'da dün itibariyle para çekemedim ve başka bankanın ATM'sinden 5 lira komisyon bedeli ödeyerek paramı çektim.


Bu kadar ilgisiz bir banka görmedim. Daha önce bir sürü sıkıntı yaşadığım bu bankadan en kısa zamanda kurtulmak istiyorum. Bu kadar müşteri memnuniyetine önem vermeyen banka olmaz. Diğer bankalarda neden bu durum olmuyor da hep ING Bank'ta sorun yaşıyorum?

Barış 100 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sn Barış D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sn Barış D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön