30 Ekim 2015
Yorum Yap
#4066242

ING Bank Bankamatik Arızası Sebebi İle Yatırdığım Paramı Yatırmadı Gösterdi

Ankara Yeşilbayır Yonca Market önündeki ING Bank ATM'sinden kredi borcumu ödemek için para yatırmak istedim. 130 TL nakit paramı bankamatiğe yatırdım ve işleminiz gerçekleştiriliyor yazısı ekranda çıktı fakat bu yazı 2 dk kadar sürdü ve daha sonra işleminiz gerçekleştirilemedi diyerek kartımı iade etti.


İade sonrası paramı geri vermedi ve hesaba baktığımda da yatırdığım parayı göremedim. Ardından müşteri temsilcilerini aradım şikayetimi bildirdim talebimin oluşturulduğunu söyledi fakat 1 gün sonra aradığımda bir başka müşteri temsilcisi talebimin oluşturulmadığını söyledi. Mağduriyetimin en yakın zamanda giderilmesini talep ediyorum.

Tolga 113 Okunma

Cevaplar

  • Tolga'nın Teşekkür Mesajı04 Kasım 2015

    Sikayetimin sonuçlandığı bildiren muşteri temsilcinize verdiği ilgi ve değer için teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi04 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Tolga Han B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 04/11/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Tolga Han B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler