31 Ocak 2014 #2268278

ING Bank Bankamatiği Paramı Yuttu

Bankamatik üzerinden her ay yaptığım gibi iş yeri kiramın havalesini kartsız işlemlerden yapmaya çalıştım ancak para yatırma esnasında işlem iptal oldu ve yatırmış olduğum meblağ bankamatiğin içerisinde kaldı. Olay vuku bulduğunda müşteri hizmetlerini hem ben hemde havale yapmak istediğim firma aradık ve talep oluşturduk ancak halen bankadan bir geri dönüş alamadık.


Konu ile alakalı müşteri hizmetlerini aradığımda sürekli süreçte olduğu söyleniyor ve elle tutulur bir cevap verilmiyor. Paranın çok zor kazanıldığı bir dönemde yüksek meblağda yatırdığım bir para bankanızın insafına kalmış durumdadır ve tarafıma büyük bir mağduriyet yaşatmaktadır. Konunun acilen çözümlenmesini rica ediyorum. ING Bank'ı kınıyorum.

Kemal 145 Okunma

Cevaplar

 • Kemal'ın Teşekkür Mesajı06 Şubat 2014

  geçte olsa sorun çözüldü. Teşekkür ediyorum

 • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sn Kemal G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Kemal03 Şubat 2014

  Aradan 6 gün geçmesine ve onlarca defa telefon ile arayıp talep açtırmama rağmen halen ING BANK tarafından tarafıma bir dönüş gerçekleşmemiştir. Sorunun çözülmesi ile alakalı ING BANK tarafından en küçük bir belirti göremedim. Bankanız ile yapış olduğum görüşmelere ve talep numarasına istinaden hakkınızda yasal işlem başlatılması hususunda avukatıma talimat vermiş bulunmaktayım. Havale etmek istediğim paranın bankanıza ait bir ATM cihazı tarafından yutulması benim problemim değildir. Bankanızdan kredi, kredi kartı yada benzer herhangi bir borçlanma altına girmiyorum. Herhalukarda zaten bana ait olan bir paranın ya kendi hesabıma iadesini yada taleplerimde de belirtmiş olduğum müşterinizin hesabına aktarılmasını istiyorum. Bankanızın ilgisizliği yüzünden kira senedime 1 haftalık faiz işlemekte olup aynı zamanda ekonomik sebeplerden dolayı zaten geç yatırdığım kira bedelimin bankanız sayesinde dahada gecikmesinden dolayı kira senedim üzerinden protesto yiyorum. Maddi ve manevi olarak bankanız tarafından son 1 haftadır inanılmaz yıpranmış ve mağdur durumda bırakılmış durumdayım. Tarafınıza bu yaklaşımınızdan dolayı ek olarak maddi ve manevi tazminat davası açıyorum. Bankanız ile alakalı muhatap bulamadığımdan dolayı umarım buradan okursunuz. Başkalarıda okusun ki çalışacakları bankayı birkaç defa düşünsün

 • Kemal31 Ocak 2014

  Geri dönüş için teşekkür ederim ancak halen çözüm ile alakalı bankanız tarafından geri dönüş yapılmadı. Bu durum şahsımı inanılmaz huzursuz etmekte olup çözüm sağlanamayan her an için mağduriyetim artarak devam etmektedir.Endişeli bekleyişim sürmektedir. Farklı bir bankada aynı durumla karşılaştım ve 24 saat geçmeden çözüme ulaştı. Sizden aynı performansı neden göremiyoruz. Avukatım ile yapmış olduğum görüşmemde bankanızla yaptığım görüşmeler ve talep numarasına istinaden dava açabileceğimi öğrendim ancak şahsımı böyle bir duruma düşürerek bankanız tarafından dahada mağdur edilmeyeceğimi ümit etmek istiyorum.Sizden rica ediyorum gerçekçi bir geri dönüş sağlayın lütfen.

 • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

  Sn Kemal G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön