05 Kasım 2015

ING Bank Bankamatiğe Para Sıkışması!

8 Ekim 2015 tarihinde bankamatiğe sıkışan 10 bin lira civarında param için ING Bank'ı defalarca arayıp kayıtlar oluşturdum bunun için her görüştüğüm yetkili personele anlattım kayıt oluşturttum yetmedi üst düzey yöneticilere başvurdum hala bir dönüş alamadım, biri diyor akşam 6'dan sonra arayın, akşam arıyorum mesai saatlerinde arayın biz bankadan 10 bin lira para istesek soyumuzu sopumuzu araştırıp evimize arabamıza haciz koyuyorlar veriyorlar masrafı faizi 2-3 bin lira ekliyorlar bize de kesinlikle yardımcı olmuyorlar.

Selim 87 Okunma

Cevaplar

 • Selim12 Kasım 2015

  4117290 bu daha önceki şikayet kodum bu şikayetimde bankamatiğe sıkışan 9800 TL 10 gün kadar ING Bank'ta kaldı ve ben bu süredeki ödemelerimi yapamadım şahısa ve devlete olan ödemeler geçen sefer buraya yazdığımda beni arayıp paranız yatırıldıktan sonra mağduriyetiniz giderilecektir diye söylendi ama şu an müşteri temsilcilerinin ukala konuşmaları takım liderlerinin kendilerini çok üstün görmeleriyle uğraşıp mağduriyetimi çözemeyeceklerini ve kayıt oluşturamayacaklarını söylüyorlar buradan tüketici mahkemesinden BDDK' dan nerelerden sonuca yönelik işlemler yapabilirim arkadaşlar. Ben onlardan 9800 TL para alsam ne kadar masraf kesip ne kadar faiz koyarlar.

 • Selim07 Kasım 2015

  İnğbank ATM'sinden yaklaşık 9500 (dokuz bin beş yüz lira) ile 10500 (on bin beşyüz lira) arası para yatırma işlemi sırasında ATM birden kapandı yarım saat bekleşikten sonra müşteri temsilcilerini arayıp talep oluşturdular meblanın yüksek olması ve ödemelerimin olmasından dolayı aciliyet bildirdim tarih 28.10.2015 di aradan bir hafta geçti ne arayan var ne soran bankayı tekrar arayıp işlemi sorduğumda yeni talep aldılar bu sefer takım liderleri ile görüştüm biri akşam diyor biri sabah diyor bizim. On bin lirayı kullanıyorlar her aradığımda farklı birisine dert anlatıyorum yani kısacası kendi paranızla rezil olmak istiyorsanız inğbank ile çalışın

 • ING Bank Temsilcisi05 Kasım 2015

  Müşterimiz Sn Selim U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/11/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi05 Kasım 2015

  Müşterimiz Sn Selim U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön