05 Eylül 2015

ING Bank Bankadaki Sıra Verilen Fişlerdeki Adaletsizlik!

ING Bank'a ne zaman aidat yatırmaya gitsem saatlerce bekliyorum. Ben 1, 1,5 saat beklerken elin oğlu gelsin 20 veya 30 saniye gibi zamanda işlemini yapsın 3,4,5 adet değişik numara var bir kartla alana sıra hemen geliyor. Biz bekle Allah bekle, ya sabır! Bu adaletsizliği hemen kaldırın diğer bankalarda da var bu sistem ama siz çok abartmışsınız.

Özgür 127 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Özgür G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Özgür07 Eylül 2015

    Sn.. ing bankası şikayetteki konuyla ilgili aranmadıgımdan bilgi verilmediginden sizin nasıl bir banka oldugunuzu anlayabiliyorum gerçekten sorumluluk sahibi olmadıgınız apaçık ortada

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Özgür G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön