31 Mart 2016 #5211277

ING Bank Banka Kredi Kartı Haksızlığı!

03.03.2016 tarihinde saat 16; 24 ile 16,31 arası aradılar. ING Bank'a ait kredi kartımın tüm
bilgilerinin ve T.C kimlik numaramı ben onlara söylemeden, bana söylediler. ING Bank Bonus kartımın asistanlık hizmetini iptal işlemi yapacaklarını, ING Bank'ın sponsor firmasını olduğunu
belirtiler ve benim kredi kartımdan çekimler yaptılar. Harcama itiraz formu gönderdim ancak eksik var diye işleme almadılar. Daha sonra aramamda bu durumu öğrendim. Tekrar gönderdim ve halen beklemekteyim.


Bu konuda bankanın ilgisiz kalması, aradan 1 ay geçmesine rağmen halen işleminiz incelemede olduğunu söylenmesi bankanın bize ait bilgileri başka kişi veya kurumlar ile paylaşmaları, ING Bank'ın mevduat sahiplerinin şahsi bilgilerini saklaması konusunda dikkatli olması gerekmektedir.

Bektaş 118 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Bektaş Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 04/04/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Bektaş Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön