18 Ocak 2014 #2241073

ING Bank Banka Kartını Teslim Edemedi

ING Müşteri Hizmetleri'nin yanlışları yüzünden banka kartsız kaldım. Yurt dışındayken bir süreliğine Ankara'ya geldim ve ING Bank'a mevduat hesabı açtırdım. Adıma düzenlenmiş banka kartım 3 ay sonra ama geçersiz bir banka kartı olarak gönderildi. Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde yetersizliklerinden dolayı yardımcı olamadılar. Problemim daha da büyüdü ve elimdeki isimsiz kartım da iptal oldu.


Ankara Ümitköy Şubesi'nde Müdür Yardımcısı U**S** Bey'in tüm çabalarına rağmen problem çözülemedi. Şu anda banka kartım yok, para çekemiyorum. Bu mudur, ING'nin hizmeti?
Mağduriyetimi gidermek için tüm yasal yolları deneyeceğim. ING ile ilgili sözlü reklamım da şikayetim doğrultusunda olacaktır.

Semahat 129 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn Semahat R. C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Semahat'ın Teşekkür Mesajı22 Ocak 2014

    Hâlâ ne noname kartım ne de adıma düzenlenmiş kartım elime geçti. Bu yüzden problemleri çözümleme konusunda ING BANK'ın ciddi sorunları var diye düşünüyorum.

  • ING Bank Temsilcisi18 Ocak 2014

    Sn Semahat Resmi C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön