03 Mart 2014

ING Bank Banka Kartımı Teslim Edemedi!

26 ocak 2014 tarihinde açtığım maaş hesabımın kartı halen tarafıma ulaşmamıştır. Yaptığım telefon görüşmelerinde her defasında adres güncellemesi fakat 21 şubattan bugüne aradığım ve şikayetimi belirttiğim hiçbir güncelleme kargoya bildirilmemiştir.

PTT Kargo numaram:61400095*****
http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta_yeniweb.php
ING Bank'ta işini düzgün yapan kimse yok...

Gürkan 123 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2014

    Sn Gürkan Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

  • ING Bank Temsilcisi03 Mart 2014

    Sn Gürkan Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön