09 Mart 2013

ING Bank Bana Ait Olmayan Bir Elektrik Faturası Kredi Kartımdan Ödenmiş!

Elektrik faturama otomatik ödeme talimatı verdim. Ancak daha ilk ödemede başkasının elektrik faturasını benim kredi kartımdan ödenmiştir. Müşteri hizmetlerine şikayetimi ilettim ancak hala inceleme aşamasında olduğunu söylüyorlar. Neyin incelemesi anlamıyorum. Kimin faturasını ödediğiniz belli.


Yarın bu borcu ödemedim diye siz birde faiz talebinde bulunursunuz. Daha ilk otomatik ödemede bu kadar çuvalladıysanız yarın kim bilir daha neler yaparsınız. Ben farkına varmasaydım bu parayı bana ödetecektiniz. En kısa zamanda da bütün hesaplarımı kapatıp kapınızdan dahi geçmeyi düşünmüyorum.

Mevlüt 91 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Mart 2013

    Sn Mevlüt İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Mart 2013

    Sn Mevlüt İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön