17 Eylül 2016
Yorum Yap
#6453118

ING Bank Bahçelievler Şubesindeki Hesabı Kapatma!

İstanbul Bahçelievler şubesinde bireysel kredi için açılan hesabı erken ödeme ile ödedikten sonra ıslak imzalı faks ile kapanması için şubeye iki defa direktif verdim ama tınlayan çıkmadı. Bu banka ile bir daha çalışmak dahi istemiyorum ama maalesef şirket maaşları bu bankaya yatıyor. Bir de ikinci tüketici kredisini güneşli şubeden aldım yine bu bankadan mağdur oldum. Söylememe rağmen 1 puan bile düşürmedi HSBC Bank'ı defetiğimiz gibi bu bankayı da İnşallah defederiz arkadaşlar en kısa zamanda.

Kadir Kadir 67 Okunma

Cevaplar

  • Kadir'in Teşekkür Mesajı19 Eylül 2016

    Teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2016

    Müşterimiz Sn Kadir D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 19/09/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2016

    Müşterimiz Sn Kadir D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları