12 Şubat 2014 #2289886

ING Bank Ayıplı Komisyon Bedeli Aldı!

ING Bank internet bankacılığı üzerinden EKTE görülen taksitlendirme, harcama erteleme, ek taksit şeklinde arayüz tercihleri eklenmesi ve bunlardan ek taksit adımında o dönemde EKTE belirtiğim komisyon bedeli görüntülenmemesi nedeniyle 6 aylık taksidi olan 2 ödememi 18 ay yaptım.Sonraki 1 ay boyunca hiçbir komisyon bedeli yansımamasına rağmen hesap kesim tarihinde bu bedel son dakikada ekstreme yansıtılmış.


Taksitlerin eski haline getirilmesi talebim def'aten reddedilmiş ve bu işlem bankacılık uygulaması şeklinde alakasız cevaplar almış bulunmaktayım.Bu nedenlerle platinum kredi kartımı ve tüm hesaplarımı iptal etmiş ve THH'ye başvurmuş bulunmaktayım mahkemede görüşmek üzere....

Vedat 142 Okunma

Cevaplar

 • Vedat04 Mart 2014

  Saçma sapan zamanlarda çaldır kapa mantığında ararsanız ulaşamazsınız... SMS de gelmedi, yalan...

 • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2014

  Sn Vedat D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2014

  Sn Vedat D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 28/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Vedat15 Şubat 2014

  İncelemenize gerek yok THH ye başvurdum tıkır tıkır meley meleye ödeteceğim size o parayı, zaten acun ılıcalı gibi bir şahsı reklamlarda oynatınca ne mal olduğunu anlamıştım bankanızın, sonrasında yanılmamışım...Biri tavuk koyun yerine koyar müşteri imajını siz de para babası şımarık tipleri sanın bizleri yedirmezler işte o paraları size hollanda sermayesinin esirleri...

 • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sn Vedat D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön