18 Nisan 2013 #1749130

ING Bank Ayıplı Hizmet!

25 şubat civarında ING Bank A.Ş call center merkezinden arayan bayan sigorta hizmetinden bahsetti. Sigorta tamamen sağlık ile ilgili bir sigorta işlemi idi. Bugün gibi hatırlıyorum. Benden onay aldı. Poliçemin gönderileceğini söyledi. Bir ay geçmesine rağmen poliçe gelmedi Sikayetvar.com aracılığı ile poliçemin gelmesini sağladık ama poliçem bana telefonda anlatıldığı gibi değildi.


Bana gelen ferdi kaza poliçesi ki ben bu poliçeye hiç bir zaman sıcak bakmadım. Hep gelen teklifleri geri çevirmiştim. Telefonda bana söylenen tamamen sağlık ile ilgiliydi. Şimdi anlıyorum ki poliçem bunun için geç gönderilmiş. Bunu genelde yapıyorlarmış. Bu hizmet ayıplı bir hizmet olduğu için poliçemin iptal edilmesi.

Hüsnü 62 Okunma

Cevaplar

 • Hüsnü07 Mayıs 2013

  Anketin birinci sorusunu INGBANK Müşteri Hizmetleri diğer şıkları ING Emeklilik için oy vermekteyim.

 • Hüsnü07 Mayıs 2013

  Şimdi bu şikayetim ile ilgili INGBANK müşteri hizmetleri birimi elinden gelen her türlü gayreti göstermesine rağmen şikayetim uzantısı olan ıng emeklilik sorunu çözmemiştir.

 • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Sn Hüsnü T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

  Sn Hüsnü T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön