18 Mart 2013 #1692208

ING Bank Avukatın Konuşma Tarzı!

Telelefon numaramı 1 yılda güncelleyemeyen bu banka hiç habersiz, 3 aydır ödeyemediğim kredi borcumdan dolayı beni avukata veriyor. İlginç olan 4. ayda ödemiş olduğum parayı kredi kartıma yatırmış gibi kabul ederek. Bu ne kadar yasal, hesaplar ayrı değil mi. avukat beni bulamamış ama ne hikmetse annemin numarasını bulabilmiş.


Evime icra geleceğini söyleyerek 70 yaşındaki annemi bir güzel korkutmuş. annem bunu duyunca beni evlatlıktan reddetmediği kaldı bir tek, avukatı aradım. ismini lutfetmedi bile. borcumu ödemek istediğimi ancak uygun bir ödeme planı istediğimi belirttim. tamamını ödemeliymişim. biri benim için kredi çeksin miş. uzlaşmayan itici bir tavır. 35 yaşındayım böyle banka görmedim.

Aslı 162 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Haziran 2013

    Sn Aslı K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2013

    Sn Aslı K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön