04 Şubat 2016

ING Bank Avcılar Çarşı Şubesi Personeli Kaba Davrandı!

Çarşı şubesinden eşime kredi çektik. Bireyseldeki K**** hanım 2 saat bekletti hiç sıra yokken sıra bize geldiğinde özel GSM hattından bir erkek arkadaşı aradı oda taşıt kredisi biz yanında otururken sıra bizdeyken 25 dk arkadaşıyla dostum sana kaç lira vereyim ne kadar lazım. Avcılar çarşı şubenizde boş insanlar dolu bir şey bulunmuyor. Acilen orayı düzene sokmanızı tavsiye ederim.

Ali 80 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Ali T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/02/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Ali T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön