02 Mayıs 2013 #1775787

ING Bank Avans Hesap Borç Bildirimi!

ING Bank Atatürk Organize Sanayi şubesinde sadece kredi kartı hesabımın olduğunu düşünerek sadece kredi kartı borcumu ödediğimi düşünüyordum. Fakat başka bir bankadan 16.04.2013 tarihinde kredi başvurusunda bulunduğumda sorgulama sonucunda ING Bank'ta borcumun olduğu ortaya çıktı. Aynı gün müşteri hizmetlerini aradığımda avans hesabımda borcumun olduğu söylendi. Toplam 1300 TL borcumun birikmesine rağmen hiçbir şekilde haber verilmemiş ve kimin açtığını bilmediğim avans hesabı borcu her geçen gün faizlenmiştir. Kendi sitelerinde şikayetimi 2 defa yazılı bildirmeme ve telefonla da ilgili şubenin şikayetimi aldıklarına dair geri dönmelerini istememe rağmen geri dönülmemiştir.

Mutlu 125 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sn Mutlu K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Mutlu09 Mayıs 2013

    ne zaman arayacaksınız söylediklerim ancak bu kadar kale alınmaz hizmet anlayışınızdan dolayı tebrik ederim

  • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sn Mutlu K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön