19 Mart 2014

ING Bank ATM'sinden Çekilmiş Parayı Alamıyorum

28 Şubat 2014'de İzmir Karabağlar ilçesinde Denizbank'a ait ATM kartı ile ING Bank ATM'sinden hesabımdaki parayı çekiyor görünmeme rağmen ATM parayı vermiyor. Hemen bankaya girip ATM'den parayı alamadığımı beyan ettim. ING Bank görevlileri parayı ATM'de tespit ettikleri halde elden veremeyeceklerini Denizbank'a tekrar iade edeceklerini söylediler. Fakat her nedense ING Bankta yetkili bayan parayı iade ettiğini söylemesine rağmen ne Denizbank'taki hesabımda ne de Denizbank'a ait havuz (açık) hesaplarda adıma herhangi bir paranın EFT edilmediğini öğrendim. Paramın 15 gün geçmesine karşın iade edilmemesinin izahını ING Bank yetkilileri yapamıyorlar. Bu konuda ING Bank'tan şikayetçiyim.

Ayse 232 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Mart 2014

    Sn Ayşe D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2014

    Sn Ayşe D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön