20 Ekim 2016 #6735913

ING Bank ATM'si Paramı Yuttu Bir Haftadır Vermediler

15.10.2016 Cumartesi günü ATM tam 550 TL'mi yuttu. Hemen aradım. Hafta sonu olduğu için çalışmıyorlarmış. Hafta içi bir gün gelip sayım yapılıp para iadeniz yapılır dendi. Neredeyse 1 hafta oldu 4 hafta içi gün geçti. Hala paramı iade etmediler. Kasayı saymak fazla parayı bulmak bu kadar mı zor? Demek ki bu para hayat memat meselesi olsa çoktan ölmüştük. Yazık. Bu iş bitsin kredi kartımı iptal ettireceğim.

Eyüp 428 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Eyüp B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Eyüp B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön