01 Kasım 2016 #6831144

ING Bank ATM'si Para Yuttu!

03.10.2016 tarihinde Bodrum Gündoğan bankamatiğinden yapmış olduğum 600 TL ödeme işleminin sistemde görülmediği iddia ediliyor. Ödeme Ö*** U*** tarafından E*** M*** İ***'nin hesabına 600 TL kira ödemesi olarak benim tarafımdan yapılmıştır.
Araştırılmasını rica ediyorum.

Hülya 427 Okunma

Cevaplar

 • Hülya21 Ocak 2017

  Kaybolan paramla ilgili bir gelişme olmadı. BDDK'ya mektup yazdım. Peşini bırakmayacağımı biliniz. Bu kadar zaman geçmesine rağmen kamera kayıtlarını inceleme gereği bile duymayan ING Bank marka güvenilirliği konusunda puan kaybetmeyi göze alıyor anlaşılan!

 • Hülya08 Kasım 2016

  Kaybolan param bulunmazsa savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

 • ING Bank Temsilcisi02 Kasım 2016

  Müşterimiz Sn Hülya B bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi01 Kasım 2016

  Müşterimiz Sn Hülya B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön