02 Nisan 2013 #1719307

ING Bank ATM'si Para Yuttu!

İzmir Üçyol Metrosu Kılıçreis çıkış kapısında bulunan ATM'de 07.03.2013 tarihinde 600 TL paramı yuttu. O an durumu bildirmeme rağmen işleme alınmıştır denmiştir. 31 Aralık 2013 akşamı aradığımda banka yetkilisi işlemi bile işleme almamıştır. Bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır. 25 gündür param bankanın kasasında olup çözüm olmamıştır.

Ayşe 143 Okunma

Cevaplar

 • Ayşe'nin Teşekkür Mesajı11 Nisan 2013

  hepsi çok iyiyidi

 • Ayşe'nin Teşekkür Mesajı11 Nisan 2013

  Sorununumu çözdüğünüz için teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

  Sn Ayşe T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

  Sn Ayşe T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön