10 Şubat 2014 #2285758

ING Bank ATM'nin Yuttuğu Paramı Vermiyor!

6 şubat 2014 perşembe günü İNG Bank Cennet mah. Hürriyet caddesinde bulunan bağımsız
ATM'den ING nakit kartım ile 390 tl para çekimi yapmak istedim. Bu ATM'nin para kapağı açılmadığı için paramı alamadım. Hesaplarımı kontrol ettiğimde 390 tl tutarındaki bu paranın hesabımdan düşüldüğünü gördüm.


Defalarca ING Bank müşteri hizmetlerini aramama rağmen (08502220600) hiçbir sonuç alamadım. Kaliteli hizmet verdiklerini söyleyen bu banka insanların parasını hesaplarından düşmesine rağmen günlerdir ödemeyerek mağduriyet oluşturmaktadır.


10 şubat 2014 pazartesi günü itibarı ile banka hakkında gerekli yasal yollara başvuracağımı maddi ve manevi tazminat davası açacağım.

Tolga 130 Okunma

Cevaplar

  • Tolga14 Şubat 2014

    Firmanın çözüm süreci çok yavaş ilerlemiş olup,şikayetimi defalarca bildirmeme ragmen 1 hafta gibi önemli bir süre para mı alıkoyarak şahsımı zor durumda bırakmıştır.Hizmet kalitesinin düşük oldugunu gördügüm bu banka, personel ve kurumsal firma olarakta yetersiz kalmıştır.

  • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sn Tolga D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sn Tolga D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön