26 Ocak 2016

ING Bank ATM'den Yatırdığım Ancak Hesabıma Geçmeyen Paramı İade Etmiyor

ATM'den para yatırırken birden bire ekran kapandı ve işletim sistemi yeniden başladı. Bu esnada ATM, para haznesine yerleştirdiğim 1.000 TL parayı aldı ve yeniden açıldığında hazneden 60 TL geri verdi. Hepsini kameraya kaydettim. İşlem yaptığım ATM'nin bulunduğu banka şubesiyle görüştüm, yarın sizi arayacağız dediler, aramadılar. Tekrar şubeye gittim, "dün sayım yapıldı ve fazla para tespit edildi, yarın sizi arayacağız" dediler, aramadılar. Bugün itibariyle tam 32 gündür bu banka parama el koymuş, iade etmiyor. Sosyal medya dahil her kanaldan şikayetimi iletmeme rağmen sorunumu çözmüyorlar. Bu şikayetimin altına da xyxyx numaralı talebiniz işleme alındı yazacaklar ve sonuç değişmeyecek.

Emrah 165 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Emrah S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Emrah26 Ocak 2016

    1 aydır aynı lafları geveleyip duruyorsunuz. Telefonda da aynısı söyleniyor, Twitter'da da... Ama çözüm yok. Rezalet bir müşteri hizmeti anlayışınız var.

  • ING Bank Temsilcisi26 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Emrah S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön