07 Haziran 2013 #1838554

ING Bank ATM'den Para Yatırmak!

04. 06. 2013 tarihinde avcılar Mustafa Kemal paşa mah. Mimar Sinan cad. 300 .YÖM. ATM'den hesabıma kendi kartımla para yatırdım işleminiz yapılıyor menüsü ekrana geldikten sonra ekran kilitlendi işlem sonuçlanmadı kartımda parada içeride kaldı müşteri hizmetlerinden yardım istedim bazı işlemler sonucunda kartımı aldım fakat paranın akıbetini bir türlü öğrenemedim. Bir çok kez aramama rağmen işlemin devam ettiğini acil notunu ilettiklerini söylediler ama iki gün oldu benim o paraya ihtiyacım olduğu halde halen hesabıma yatmadı. Güvenimin sarsılmaması için durumun ivedilikle incelenip sonucun en kısa zamanda tarafıma bildirilmesini rica ederim.

Saliha 473 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi07 Haziran 2013

    Sn Saliha Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 07/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Haziran 2013

    Sn Saliha Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön