24 Ekim 2016 #6768043

ING Bank ATM'deki Paramı Alamadım

Alanya/Konaklı Time Center'daki ATM 500 TL paramı yuttu. Müşteri hizmetlerinden 45 dakikalık çabamın ardından zorla kayıt açtırdım 1 ayı geçti. Geçenlerde Alanya'da ki şubeye uğradım para gelmiş ancak masrafların varmış ona kesildi dedi hiç paran kalmadı dedi. Ancak yalan olduğu için ne dekont verebiliyorlar ne de hesap hareketlerini incelediğimde giriş çıkış gözükmüyor. Umarım en kısa sürede paramı yatırırlar hesabıma. Yoksa pire için yorgan yakıp mahkemeye taşıyacağım olayı.

Hasan 381 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Hasan Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Hasan Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön