20 Mayıs 2013

ING Bank ATM'de Sıkışan Paramız 1 Aydır Geri Verilmiyor!

13 nisanda Fransız vatandaşı eşimin ING Bank Yenibosna Atm'sinde sıkışan 250 TL, Fransa'daki bankası Societe General ile her yasal belge sağlandığı halde ING Bank tarafından, tarafımıza geri iade edilmiyor.

Bir aydır sürekli telefonda ve şubedeyiz fakat her defasında yeni bir belge isteyip bizi oyalıyorlar. Şuan en son Fransa'daki bankanın sahip olmadığı bir sistemden onay beklediklerini söylüyorlar. Gerek video kayıtlarında, gerekse ellerindeki kart numaralarından paranın bize ait olduğunu, Atm'den fazla çıkan paranın bekletildiği söylense de merkez ve şube birbirlerine aktararak sürekli bizi oyalıyor.

Mağduriyetimi BDDK'ya da aktarmayı planlıyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Merve 56 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Sn Merve S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da tarafımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Merve27 Mayıs 2013

    Merhabalar şikeyetim ile ilgili sizden hala geri dönüş alamadım. Sizinle çağrı merkez yoluyla iletişim kurmaya çalıştım, geri dönüleceği söylendi fakat hala geri dönüş alamadım onlardan da.. Problemimin ne aşamada olduğunu en kısa sürede aktarmanınızı bekliyorum.

  • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sn Merve S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön