07 Mayıs 2013 #1782683

ING Bank ATM'de Sıkışan Paramı İade Etmiyor!

29 Nisan 2013'te henüz şube kapalıyken para çekmek için Bakırköy ING şubesine geldim. 50 TL çekmek için işlem yaptım. ATM arızaya geçti, kartımı ve paramı vermedi. 5 dakika sonraysa sadece kartımı iade etti. Şube açılınca içeri girip durumu anlattım. İade talebinde bulundum.


Bugün 06.05.2013. 8 gündür şube ile genel müdürlük arasındaki yazışmalardan ve yetki karmaşasından bir sonuç çıkmadı ve paramı hala alamadım. Sanırım son olarak Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne başvurup paramı resmi yollardan alma ihtimalim görünüyor.

Tolga 103 Okunma

Cevaplar

  • Tolga08 Mayıs 2013

    Sorun çözüldü, param hesabıma iade edildi. Teşekkür ederim. Keşke sorunum bu platforma taşınmadan çözülseydi. Ama olmadı, yine de ilgilenen herkese teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sn Tolga Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 08/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sn Tolga Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön