20 Mart 2013 #1697580

ING Bank Atm'de ki Kısa Süreli Elektrik Kesintisi Nedeniyle İşlem Geçersiz Sayıldı!

18. 03. 2013 tarihinde İzmir Menemen ilçesinde ING banka ait atm cihazından bir arkadaşım tarafından saat 15:50 ile 16:00 saatleri arasında kartsız işlem yapılarak 805 tl (5 işlem ücreti 800 hesabıma) para hesabıma yatırılmıştır. Bankamatiğin parayı alıp sayma işlemi esnasında kısa süreli bir elektrik kesintisinden dolayı işlemi geçersiz saymış ve parayı geriye vermemiştir. Bunun üzerine arkadaşım ING bank yetkililerini aramış ve bir talep numarası oluşturarak konuyu banka yetkililerine bildirmiştir. (parayı yatıran kişi Engin T.)


19. 03. 2013 tarihinde (hesap sahibi olarak) ben ING bank çağrı merkezini arayarak konuyu tekrar yetkililere ilettim. 47121 talep no aldım cevap bekliyorum.

Süleyman 95 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman29 Mart 2013

    sıkayetımı dıkkate alıp cevap verdıgnız ıcın tesekuur ederım

  • ING Bank Temsilcisi20 Mart 2013

    Sn Süleyman Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, tarafımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Mart 2013

    Sn Süleyman Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön