24 Ağustos 2013 #1974105

ING Bank ATM'de Kalan Kredi Kartımı İptal Etti!

ING Bank 4656*** numaralı müşterisiyim. Uşak merkez şubesinde kalan kredi kartım için yenileme talebi verdim. Ancak 1 hafta sonra gelmeyince bankanızı arıyorum efendim kredi kartınız ATM'de kaldığı için iptal edildi kredi kartına ATM çip bölümü bozuk olduğu için el koydu. Her kart bozulunca kartım iptal mi olacak böyle yeni kartta istedim ama siz kartı iptal ettiniz.

Naci 84 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sn Naci D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Naci28 Ağustos 2013

    2 gundur ne arayan var ne soran sözde cevaplandı sikayet

  • ING Bank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sn Naci D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön