21 Eylül 2013

ING Bank ATM Paramı Yuttu!

19. 09. 2013 tarihinde İstanbul'un göbeğinde ki bir ATM'sine para yatırma işlemi yapmak için gittim.
Makineye 3. 000 TL yatırdım. Bankamatik 45 saniye beklettik'den sonra şu anda işlem yapamıyoruz dedi. Paramı da geri vermedi. Müşteri temsilcisini aradım yapabildiği tek şey acil olduğunu belirtmek.
İşi gücü bıraktık devamlı paramız yattı mı yatmadı mı İnternet'ten bakıyoruz. Bu işlem bitsin bütün hesaplarımı kapatacağım. Sermayesi para olan bir kurumun insanların parasını bu şekilde bloke etmesi tahammül edilebilir bir şey değildir. ING Bank'tan şikayetçiyim.

Uğur 554 Okunma

Cevaplar

 • Uğur'un Teşekkür Mesajı25 Eylül 2013

  Genel müdrürlükten beni arayıp sorunu çözen arkadaşa teşekkür ederim. Fakat çağrı merkezinde ki yetkisiz personeller bankamatik sorumlusunu aramaya bile yetkisi olmayan personeller sinir bozucu

 • Uğur'un Teşekkür Mesajı23 Eylül 2013

  Genel müdürlükte ki arkadaşa teşekkür ederim konu ile ilgilendiği için. Param hesabıma geçmiş teşekkür ederim arkadaşlar

 • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

  Sn Uğur T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 23/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi21 Eylül 2013

  Sn Uğur T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön