11 Eylül 2013 #2006363

ING Bank Atm Paramı Yuttu!

Pazartesi günü hesabıma para yatırmak için ING Bank ATM'sine gittim. Para yatırırken makine paramı yuttu. Müşteri hizmetleri ve bankayla görüşmem neticesinde paramın bir sonraki gün hesabıma geçeceğini söylediler, fakat 3 gün oldu hala ATM'yi açmamışlar.


Para hesabıma geçmediği gibi ödemelerimde aksadı. Beni mağdur ettikleri yetmiyor gibi Şanlıurfa'da bulunan tüm müşterileri mağdur ediyorlar. Çünkü Şanluırfa'da para yatırmalı 2 tane ATM var, bunlardan biri 3 gündür hizmet vermiyor. Acaba ilgili personel görevi olmasına rağmen lütfedip ATM'yi ne zaman açıp paramı hesabıma geçirecekler.

Ahmet 95 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn Ahmet A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Ahmet A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön