17 Ekim 2015
Yorum Yap
#3971784

ING Bank ATM Paramı Yuttu!

Bugün Bahçelievler soğanlı semtinde bir ING Bank ATM'sine para yatırmak istedim parça parça 20 bin yatırdım fakat 5600 TL'yi o arada yuttu ve kartı da yuttu bankayı arayınız dedi. Aradım şikayet talep formu ilettim.


Müşteri temsilcisi tahmini 5 gün sürebilir dedi. o Paraya ihtiyacım var acilen müdahale edilip hesabıma geçmesini istiyorum, bu kadar uzun sürerse tamamen fiyasko. ING müşteri hizmetlisi talep numaramı söyledi eğer geri dönüş yaparsanız paylaşabilirim. Lütfen ilgilenin bu konuyla acil.

Ali 91 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Ali Rıza K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 21/10/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Ali Rıza K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 21/10/2015 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Ali Rıza K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler