18 Nisan 2013 #1750876

ING Bank ATM Paramı Yuttu!

Ingbank Kocaeli gölcük şubesindeki atm sine 05. 05 . 2012 de kendi hesabıma 2000 tl para yatırdım ve bu işlemi onayladım daha sonra bankamatikte kartımı ve fişi almayı unuttum bir hafta sonra hatırladım ve şubeye sordum kartım bankamatikte kaldığından şubeden tekrar verdiler ama benim yatırdığım para hesabıma geçmediğini gördüm şubeye gittim ve hiç ilgilenmedi benim çalmadığım kapı kalmadı böyle duyarsız bir banka görmedim genel müdürlerine bile ismine mektup yazdım o da duyarsız çıktı.

Recepturan 79 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Recep T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sn Recep T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön